Koltuk Yüzü Değiştirme İşlemi

Ankara koltuk tamiri işlemlerimizi hem bölgemizde hem de müşterilerimiz çevresinde adımızı duyurabilecek kalitede ve güvende yapmaktayız. Arma Koltuk olarak usta vasıflı personellerimiz ve tüm ekibimiz gerekli dikkati göstererek ve özenli biçimde yapmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti esaslı çalıştığımızdan dolayı isteklere ve görüşlere daima açık bir anlayıştayız. Bize danışan müşterilerimiz, ya koltuklarından sıkılmış ve renk değişimi istiyorlar ya da kumaşları eskidiği için yenilemek istiyorlar.

Böyle durumlarda koltuk döşeme yenileme hizmetimizle müşterilerimizin zevk ve beğenisine göre işlemler uygulamaktayız. Kataloglarımız arasından seçimlerini yapan müşterilerimize tavsiyelerde de bulunuyoruz elbette. Tabi ki seçim daima sizlere ait olmaktadır. Salonunuza ve tarzınıza uygun renk ve desenler seçilme işlemi sağlandıktan sonra koltuk tamiri işlemimize de başlanmaktadır. Her zaman tüm müşterilerimize birinci sınıf kalitede malzemeler kullanmaktayız ve sağlam işler sunmaktayız.

Güvenilir ve kaliteli firma olduğumuzu her müşterimize kanıtlamanın gururunu yaşamak bizi onurlandırdığı gibi işimize daha çok sarılmamızı ve daha çok severek gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Koltuk yüzlerinin değişimi basit bir işlem olmakla birlikte dikkati de gerektiren bir işlemdir. Disiplinsizlikle yapılan hiçbir işten fayda görülmeyeceği gibi koltuk yüzü değişiminde de aynı şekilde olmaktadır. Bu yüzden işimize gerekli dikkati ve özeni göstererek kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bizlere emanet ettiği koltukları ilk halinden çok daha yeni ve çok daha sağlam biçimde güvenle teslim etmekteyiz.