Ofis Koltukları Tamiri

Arma Koltuk olarak koltuk tamiri gibi ihtiyaçlarınıza ekonomik ve pratik çözümler bulmaktayız. Birinci sınıf yerli ya da İtalyan malzemeler kullanarak ofisinizde ki koltuklarınızı firmamız garantisi altına alarak tamir etmekteyiz. Ofis koltuklarınızda tamir işleri eğer yedek parça değişimi ile olacaksa işyerinizde uygun ortamda bütün ofis koltuklarınızın bozulan parçalarını değiştirmekte ve sağlam şekilde teslim etmekteyiz. Koltuk döşeme yenileme işlemi için ise eğer kullanabileceğiniz başka koltuklarınız bulunmuyorsa firmamız tarafından sizlere geçici olarak kullanabileceğiniz koltuklar sağlanmaktadır.

Ofis koltuklarının tamir işlemi genellikle iki bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerden ilki kumaş değişimi veya sorunlu yedek parça değişimleri olmaktadır. Kumaş değişimlerinde sayısız renk ve desen siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Beğendiğiniz kumaşlarla koltuklarınız birebir aynı biçimde kaplanmaktadırlar. Ankara koltuk tamiri işinde bölgemizde bize danışan müşterilerimizin koltuklarını yaparken kumaş değişimlerinin dışında süngerler de düzeltilmekte ya da takviye sağlanmaktadır.

Firmamızın iş anlayışında düzenli yaptığımız için koltuklarınız ilk aldığınız durumdaki gibi yeni ve canlı gözükür. Memnuniyetinizi sağlamak için gerekli işlemleri yapmaktayız. Ayrıca mekanik kısımların bakımlarını da sağlamaktayız. Yani yağlama ve temizleme gibi bakımlar yapılmaktadır. Böylece ofis koltuklarınız tertemiz ve yepyeni durumda paketlenip sizlere güvenle teslimatı yapılır. Bunun dışında yedek parçaları eğer isterseniz parça şeklinde sizlerde alabilirsiniz. Bizzat kendiniz ya da teknik bölümünüz değişimini sağlayabilirsiniz. Yaptığımız bütün tamirler ve yedek parçaların değişimi – satışı garantimiz kapsamında olmaktadır.