Tamir ve Döşeme Yenileme

Arma Koltuk olarak sektörün en çok tercih edilen firması vasfına sahip olmaktayız. Koltuk döşeme yenileme ve koltuk tamiri işlemlerinde hizmet sunan firmamız eskiyen koltuklarınızı birinci sınıf malzemeler kullanarak önceki halinden çok daha kaliteli ve sağlam duruma getirmekteyiz. Yaptığımız bu işte rakiplerimize oranla yılların getirdiği tecrübe farkını yaşamanızı sağlamaktayız. Her türde koltuklarınızı yani klasik ya da modern sınıfta olan koltuklarınızı son teknolojik sistemle yüz değişimi, cila işlemi ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Ankara koltuk tamiri işleminde hem bulunduğumuz bölgede hem de bağlı olduğumuz sektörde köklü ve saygın bir firma olmaktayız. Bunun dışında firmamız, ürünlerinizi adresinizde görüp uygun ödeme imkânlarıyla fiyatlandırılarak hizmete başlamaktayız. Bütün üretim, tamir bakım gibi işlemlerde birinci sınıf aksesuar ve sünger kullanmaktayız. Kumaş seçimlerinde ise, siz değerli müşterilerimize kullanılacak kumaş hakkında gereken bütün bilgileri uzman ekibimiz tarafından bilgi vermekteyiz. Bunun dışında kumaş kataloğumuzdan istediğiniz ve beğendiğiniz kumaşı seçebilirsiniz, tamir ya da üretimde bulunan koltuklarınızda kullanabilirsiniz.

Bütün minder ürünlerimizin içinde yuvarlak tanelerden strafor kullanmaktayız. Straforla doldurulan ürünlerde terleme ya da çürümeden kaynaklanan yırtılmalar olmamaktadır. İçine kırpıntı, pamuk ve parça sünger kullanılan ürünler terleme yapar ve vücuttan alınan sıvının sonucunda üründe yırtılma ve çürümeler görülmektedir. Firmamızın yaptığı ürünlerde ise asla böyle bir durumla karşılaşılmaz ve gerekli önlemler alınarak kaliteli ve sağlam bir iş çıkarılır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

  • Otel Koltuk Tamiri ,Yenileme ,Tasarım
  • Cafe koltuk tamiri,  Yenileme Tasarım
  • İşyeri Mobilya, Koltuk tamiri, Yenileme ve Profesyonel Koltuk Tasarım